Yenkee Tendency YKM 2007CS

TOP 41 v kategorii Sety klávesnic a myší

Yenkee Tendency YKM 2007CS

Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta52 Kč99 % • 620 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 736 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 509 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 003 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 561 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 10 862 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 29 743 recenzíDalší informace

USB

• , zakoupeno v planeo.cz

Vše ok

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tato sada klávesnice s myší předčila veškerá má očekávání! Trochu jsem se bál, protože jsem o této značce nikdy předtím neslyšel, cena nebyla nijak vysoká, a k jejímu nákupu jsem se rozhodl prakticky jen dle všemožných kladných recenzí..
    Po cca 14 dnech denního používání jsem naprosto spokojen a všem doporučuji!!
    Klávesnice i myš mají moderní design.
    Velice tichá klávesnice (žádný lehký plastový brak!) i myš reagují velice rychle. Myš je velice rychlá, pohotová a přesná!!! Po uspání (standby = šetření baterie) stačí jen lehce pootočit kolečkem myši a během zlomku sekundy můžete pracovat.
    Plně souhlasím s komentáři, že v této cenové relaci nemá tato sada konkurenci! Ve stejné cenové relaci dnes koupíte od značkových/renomovaných firem produkty min. o dvě třídy horší (pomalá a líná myš, klávesnice vynechávající písmena atd, a to vše se vám doslova za 3 roky rozpadne)!
    Závěr: zatím naprostá spokojenost a všem doporučuji!
    Samozřejmě nemůžu hodnotit životnost - to uvidíme za 2-3 roky..

• Zpracování
    • Bezdrátové, na jeden přijímač do PC

Přenos signálu
bezdrátové
Rozhraní
USB

Tenké a elegantní tělo vyrobené z prémiových materiálů kombinované se špičkovými nůžkovými spínači pro pohodlné psaní s okamžitou odezvou na dotyk.Tato klávesnice plné velikosti pro pohodlné použití doma i v kanceláři nabízí rovněž multimediální klávesy a numerický blok. Multimediální klávesy vám umožňují spouštět a ovládat některé nejpoužívanější aplikace stiskem jediné klávesy. Díky svému ergonomickému tvaru a povrchu příjemnému na dotyk je tato myš ideální volbou pro kancelářské i domácí použití.Myš je vhodná pro leváky i praváky, a její citlivost lze nastavit až na 1 600 DPI. Díky redukci na TYP-C, která je součástí příslušenství, můžete tuto sadu připojit k notebookům s porty USB A i USB C.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

Vše ok

• , zakoupeno v MALL.CZ

Po cca 14 dnech denního používání jsem naprosto spokojen a všem doporučuji!!
    Klávesnice i myš mají moderní design.
    Závěr: zatím naprostá spokojenost a všem doporučuji!
    Samozřejmě nemůžu hodnotit životnost - to uvidíme za 2-3 roky..

• design
    • kvalita
    • barevné provedení (černá + šedá prostě nemá chybu)
    • nízký zdvih kláves
    • dvouřádkový enter
    • extrémně tichá myš
    • úsporný režim při nepoužívání
    • kompaktní rozměry
    • redukce pro USB-C
    • menší levý shift
    • nízký profil myši (někomu nemusí sedět)
    • možná až moc citlivá tlačítka myši

Mám teprve druhý den a reference většinou píšu až po delším používání, ale tady není na co čekat (snad krom posouzení výdrže baterií). Jedná se o TOP klávesnici, se kterou jsem se kdy setkal! Skutečně velice příjemné psaní - klávesy mají nízký zdvih, ale přitom je zapotřebí trochu tlaku, což je ideální kombinace pro psaní všema 10. Klávesy i klávesnice jsou vyrobeny z velice kvalitního plastu. Šedý povrch klávesnice dokonce působí i jako hliník nebo nějaká jiná lehká slitina a to nejen na pohled, ale i na dotyk. S myší je to krapet horší. Nepřišel jsem na to, že by nízký profil myši měl nějakou výhodu nebo bylo její používání příjemnější. Spíše jsem zvyklý mít ruku na myši položenou nebo se alespoň dotýkat dlaní a to tady nehrozí. Větší nevýhodu však vidím v tom, že tlačítka myši jsou extrémně citlivá. Je to způsobeno asi mechanismem pro dosažení menšího hluku. Je zde totiž jen malý rozdíl mezi sepnutím a uvolněním, resp. myš přestane "zabírat" už při sebemenším povolením prstu ještě předtím, než se vůbec vrátí tlačítko do výchozí horní polohy. Ze začátku jsem měl problém třeba s označováním a výběrem nějaké části textu nebo s hromadným přesouváním několika souborů naráz apod. Rozhodně tedy nedoporučuji pro nějakého grafika nebo konstruktéra, který často musí mít delší dobu zmáčknuté tlačítko a s myší pohybovat. Zde by mohl být problém. Na druhou stranu je to možná jen o zvyku a myš je opravdu extrémně tichá, co se týká dvou hlavních tlačítek (stisknutí kolečka i jeho rolování má už standardní hlasitost). Také je vyrobena ze stejného materiálu, jako klávesnice, viz text výše, a působí rovněž velice kvalitním provedením. Je zde také úsporný režim, který při nepoužívání uspí jak myš, tak klávesnici (zhasnou i diody numlocku/capslocku) a to i jednotlivě. Pro probuzení je potřeba stisknout klávesu nebo kliknout myší. Otázkou zůstává, jestli to nebude v budoucnu otravovat a zda to opravdu nějakou kapacitu z baterií ušetří...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zpracování
    • Bezdrátové, na jeden přijímač do PC
  • , zakoupeno v KUPSIONLINE.CZ

• velice tichá
    • opravdu nízký zdvih kláves (jako na NB)
    • klasické rozložení kláves
    • kompaktní rozměry - nezabere místo
    • výtečná tichá myš, která neruší cvakáním okolí
    • kvalitní potisk kláves a český layout
    • hezký design
    • u té druhé mi občas zavrzá kolečko myši

Klávesnice jsem nakonec koupil dvě, protože se mi na nich píše tak dobře, že mám doma i v práci. Hlavní výhodou je opravdu tiché psaní a práce s myší. V téhle cenové kategorii jsem nic podobného neviděl. Velmi nízký zdvih kláves pak usnadňuje přechody na klávesnici NB. Doporučil bych všem, kteří pracují např. doma brzy ráno nebo večer a nechtějí rušit své okolí.

• příjemný zdvih kláves
    • velký Enter
    • jeden společný dongle pro klávesnici i myš
    • poslední kusy, nenašel jsem náhradu

Pracuje jak má.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rozměry setu jsou opravdu malé a nezabírají příliš místa na stole (pro mne výhoda). Klávesnice i myš jsou opravdu tiché a zatím jsem nezaznamenal výpadky jako u mého předchozího setu (Connect-it). Psaní na klávesnici je pro mne příjemné. (Moc nepíšu :-).
    • Toto není nevýhoda - jenom mne to zarazilo. Klávesnice i myš přišly s vloženými bateriemi a zapnuté - přestože v balení byly přiložené nové (originál zabalené). Používal někdo? Vrácené zboží? Na funkci to nemá vliv :-)

Je super.

• , zakoupeno v CZC.cz

• možnost odložení klávesnice mimo stůl, aby nepřekážela jiné práci (není uvázaná na šňůře)
    • tichý chod klávesnice, příjemný zdvih kláves
    • tichý chod myši
    • možnost využití multimediálních kláves
    • zatím žádná