Yenkee Hornet 98032264

Rozhraní
USB

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Myš má dobrou Ergonomii (na střední a vetší ruku)
    • Celkově je myš perfektní a podložka je také hezky zpracovaná
    • Sluchátka dostačující, ale mohla být propracovanější
    • Klávesnice je super , až na pár drobností na které si lze zvyknout
    • Software na ovládání klávesnice a myši je dobrý a propracovaný
    • Celou sadu hodnotím velmi kvalitně za rozumnou cenu
    • Boční Makro klávesy se občas pletou s tlačítkem ESC, ale je to o zvyku. Časem si člověk zvykne a nebude se plést.
    • Software na klávesnici by si zasloužil aktualizaci (např. nastavení podsvícení přímo v SW a ne jenom na samotné klávesnici)
    • Sluchátka nelze naklápět´, menší variabilita

Sada Yenkee Hornet mistrova edice je velice propracovaná sada za rozumnou cenu. Určitě doporučuji všem.

Bez chyby

• , zakoupeno v Elektrochram

Na " stará kolena " jsem začal víc pařit a musím podoktnout,že tato sada předčila mé očekávání.Provedení i funkčnost je přesně to co potřebujete k hraní.U myši je možnost měnit těžiště pomocí šroubků ,klávesnice je jedním slovem nádherná a hlavně díky spoustě vychytávek
    / kalkulačka,tento počítač,inter.prohlížeč,hudeb.přehrávač/ šetříte svůj čas.Možnost volby barvy podsvícení 7x, intenzity i úplného vypnutí je perfekt.Sluchátka sedí dobře a při hraní tlumí okolní zvuky.Možnost vypnout mikrofon,zýšit hlasitost přímo na kabelu,využijete je i Skypování.Za mě velká spokojenost .V balení i mini cd s ovladači a s návody.

Rozhraní
USB

Vymazlený set herního příslušenství, který obsahuje výkonnou myš s 5000 DPI, odolnou klávesnici s barevným podsvícením a s možností nastavení různých funkcí a v neposlední řadě také pohodlná sluchátka s vyváženou reprodukcí. Kromě těchto špičkových herních nástrojů je v balení ještě podložka pod myš.

Jsem nová klávesnice Hornet. Moje tělo je protkané kovovou konstrukcí, které ji zaručuje vynikající odolnost a perfektní vyztužení. Můžeš si zároveň nastavit moji polohu přesně tak, jak potřebuješ. Mám totiž rovnou tři úrovně výškové nastavitelnosti. Užij si při hraní mých 7 různých barev pdosvícení, které v přítmí vytvářejí magickou atmosféru, a zažívej tak se mnou nezapomenutelné zážitky při každém dalším expu. Neonová záře tě prostě oslní.

Navíc si mě můžeš pomocí softwaru libovolně nastavit. U téměř každého tlačítka můžeš nastavit funkci, kterou potřebuješ. Win-lock a rychlé nastavení maker je u mě samozřejmostí.

OMOTÁM SI TĚ

Jsem výkonná, přesná, variabilní a mnohem víc. Jsem myš tvých snů, se kterou zastrašíš jakéhokoliv protivníka. Můj agresivní vzhled napovídá tomu, že s mou pomocí tě bude velmi těžké porazit. V mém těle je extrémně precizní senzor PIXART 3325 o rozlišení až 5000 DPI. Sesaď nejlepší hráče z prvních příček a ujmi se vedení. Nabízím ti ultrarychlé a odolné spínače Omron, které ti s životností až 10 milionů stisků zajistí, že se mě jen tak nezbavíš.

Frekvence snímání až 1000 Hz. To už je znát. Moje odezva je blesková. Navíc mě pomocí software můžeš nastavit k obrazu svému. Pomocí makro editoru si můžeš jednotlivé profily nastavit během chvíle.

Také ovládám funkci AIM. Co to pro tebe znamená? Když např. zamíříš v nějaké akční vřavě, automaticky snížím své DPI, aby byl pro tebe headshot mnohem jednodušší.

SLYŠÍŠ TO? TO JE HORNET!

Se sluchátky Hornet se stává každá mise, úkol či bitva nezapomenutelnou záležitostí. Užij si několik nabušených předností, jakými jsou vyvážená hudební reprodukce, spínač na ztlumení mikrofonu a přívodní kabel o délce měřící 2,4 metru, díky němuž nejsi nijak omezený v pohybu. Moje pohodlné náušníky ti poskytnou příjemný poslech oblíbené hudby i po několika hodinách, a zároveň fungují jako bariéra proti okolním šumu.

• Set kupován pro syna, ten je naprosto spokojený
    • rozumná cena
    • ergonomická myš
    • podsvícené klávesy
    • gamingový design
    • Software na ovládání klávesnice a myši je složitý
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Myš má dobrou Ergonomii (na střední a vetší ruku)
    • Celkově je myš perfektní a podložka je také hezky zpracovaná
    • Sluchátka dostačující, ale mohla být propracovanější
    • Klávesnice je super , až na pár drobností na které si lze zvyknout
    • Software na ovládání klávesnice a myši je dobrý a propracovaný
    • Celou sadu hodnotím velmi kvalitně za rozumnou cenu
    • Sluchátka nelze naklápět´, menší variabilita

• Velmi tichá klávesnice
    • Na vše jsem si zvyknul rychle
    • Přesná myš
    • Super nadčasový design
    • Myš ani klávesnice nejsou bezdrátové

Bez chyby

• , zakoupeno v Elektrochram

• Dobrý poměr cena x výkon
    • Přesnost klávesnice
    • pěkný design (limitovaná edice)
    • kvalitní konstrukce sluchátek
    • mikrofon u sluchátek
    • Produkty se nedají koupit samostatně, pouze v setu
    • Hlučná klávesnice
  • , zakoupeno v CZC.cz

Malé klavesy

• kvalitní konstrukce a materiál
    • odolné
    • hezký design
    • výborné rozložení kláves, na klávesnici jsem si hned zvyknul
    • nastavitelná výška u klávesnice
    • velmi přesná myš s programovatelnými tlačítky
    • Produkty se nedají koupit samostatně, pouze v setu

• krásný set s hezkým designem
    • Mistrova edice
    • klávesnice s kvalitní konstrukcí
    • odolný materiál
    • oblíbená sluchátka Hornet
    • super rozložení klávesnice
    • DOPORUČUJI!!!!!!

• Super Set!!!!!!!!
    • Nic!!!!!

Za ty peníze NIC!!!!! lepšího Není!!!!