Trust ODY Wireless Silent Keyboard and Mouse Set 24162

TOP 14 v kategorii Sety klávesnic a myší

Trust ODY Wireless Silent Keyboard and Mouse Set 24162

Flexibilní bezdrátová myš a klávesnice Trust Ody Se sadou klávesnice a myši Ody můžete jednou provždy zapomenout na zamotané kabely a nepořádek na vašem pracovním stole. Černá...
Doporučená nabídka POČÍTÁRNA.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 412 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 406 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Přenos signálu
bezdrátové
Rozhraní
USB

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Za poslední dobu jsem pracoval na třech klávesnicích a tato je nejlepší. Tu první jsem měl dlouho a byla také wireless. Ale pak začala blbnout myš a muselo to jít pryč celé. Druhou jsem chtěl drátovou a vybral jsem si takovou, na kterou jsem našel recenzi "nejlepší klávesnice, jakou jsme měli" a ještě další superlativy. Já měl zkušenosti přesně opačné, takže to někdo napsal asi ironicky! Ale podle mne byla maximálně průměrná. Tato klávesnice myslím splňuje co slíbila (malá, tichá) a jsem s ní i s myší velmi spokojen.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

stale použivam a spokojenost

RYCHLOST DODÁNÍ.

Přenos signálu
bezdrátové
Rozhraní
USB

Flexibilní bezdrátová myš a klávesnice Trust Ody

Se sadou klávesnice a myši Ody můžete jednou provždy zapomenout na zamotané kabely a nepořádek na vašem pracovním stole. Černá bezdrátová klávesnice s nízkým profilem je vybavena multimediálními klávesami, nastavitelným úhlem naklonění a protiskluzovými nožičkami, které zaručují maximální pohodlí při psaní. Druhým dílem setu Ody je bezdrátová černá myš s moderním designem, velmi tichými tlačítky a DPI ovladačem pro rychlé nastavení rychlosti kurzoru. Myš i klávesnice využívají pro bezdrátové připojení k počítači stejný mikro USB přijímač, který lze snadno ukládat přímo do otvoru ve spodku myši.

Klíčové vlastnosti myši a klávesnice Trust Ody

Set bezdrátové klávesnice a myši Trust Ody pro flexibilní a pohodlnou práci s počítačem

Velmi tiché klávesy a tlačítka myši, která nebudou rušit vaše kolegy nebo členy rodiny

Klávesnice má plnou velikost s nízkoprofilovými klávesami, které zaručují jemný a pohodlný stisk

Ovládání klávesnice je ještě snazší díky dvanácti multimediálním klávesám, které vám umožní snadný přístup k různým funkcím

Design klávesnice Ody je odolný proti polití tekutinou

Jeden mikro USB přijímač slouží pro bezdrátové připojení myši i klávesnice

Myš Trust Ody má pogumované strany pro ještě pevnější a bezpečnější úchop

Možnost nastavení citlivosti myši pomocí ovládacího DPI tlačítka

Připojení Bezdrátová

Barva Černá

Šířka 44,2 cm

Výška 14,2 cm

Hloubka 1,95 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč99 % • 4 698 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

stale použivam a spokojenost

RYCHLOST DODÁNÍ.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč99 % • 4 698 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Alza.cz

produkt prozatim po vsech strankach OK

• , zakoupeno v MALL.CZ

rychlost