Genius KB-8000X 31340005109

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• funguje dobře

• Klávesnice i myš jsou perfektní, dobře se používají
    • bezdrát funguje na jedničku
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Po týdnu používání odeslána k reklamaci

Je jasné,že za pár korun nebude nic extra,ale nefunkčnost po čtyřech dnech mne dostala.

Produkt nemá žádné parametry.

3zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Po týdnu používání odeslána k reklamaci

kvalita produktu

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Myš mi nedosáhne přes zeď.
  • , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Je to osvědčená značka,kterou používám.
    • Set mi byl doporušen programátorem.

Po zapojení do PC se vše automaticky sepnulo a nic jsem nemusela instalovat.
    Příjemná menší myš,přesně do ruky pro ženy,dobře vytvarovaná.
    Klávesnice taktéž,hezky se na ni píše,měkce,klávesy nejsou "hlučné a nepřekáží".Vše je příjemně zaoblené.
    Zatím nemůžu napsat,jak dlouho vydrží baterie,mám set měsíc.

• , zakoupeno v Comfor.cz

S produktem jsem spokojen.

• , zakoupeno v Comfor.cz

• klávesnice paráda na to co potřebuji je paráda
    • myš kratší dosah než klávesnice cca 2 m
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Bohužel mi přišla vadná sada, nefunkční, ale za to obchod nemůže. Je to vadný kus.
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Produkt jsem koupil jako dárek k televizi.
    • Nevim

Splňuje očekávání