A4Tech GK-770D

• , zakoupeno v Top Top

• Má všechna multimediální tlačítka , která bežně používám. Hlavně myš je vybavena univerzálními tlačítky, kterým mohou být přiřazeny různě fce.
    • Označeni tlačítek na klavesnici je pouze plastické černé na černém podkladě , což muže někdy v přítmí zhoršovat orientaci.

Dostal jsem, co jsem chtěl, na méně zřetelná tlačítka se dá zvyknout.

USB

Set A4Tech GK-770D obsahuje bezdrátovou klávesnici a myš. Klávesnice s funkcí G6 Saver má velice nízkou spotřebu energie. 17 multimediálních kláves, které umožňují snadnou práci s internetem a multimédii. Myš má speciální 2X tlačítko pro přímé spouštění programů bez nutnosti dvojkliku.

Celkový počet kláves 124

• Není potřeba nabíjet
    • Rychlá tlačitka
    • Tlačítko OFFICE u myši
    • Design
    • Když jsem moc daleko někdy se stane výpadek

Myš a klávesnice vhodný třeba pod peřinu do postele a pařit pokud to netaháte 10 m a za roh tak máte dobrý signál (možná to jednou,dvakrát vypadle),ale jináč v pohodě navíc jsem s tímhle setem pěkně pařit třeba COD 4 a získal druhé místo v turnaji.Co byste víc chtěli tlačítko office vám pomůže snad se vším také má tlačítko pro vystřelení více střel.Myš padne přímo do ruky a když se pustím s ní do bitvý či turnaji někdy se mi nikdo ani nevyrovná zatím je mám od vánoc a ani jsem nemusel nabíjet baterky nebyl problém na multimédiální funkce jsem si zvykl rychle i na ty internetové a do teď mám dobrý pocit při hraní.

• , zakoupeno v Top Top

Dostal jsem, co jsem chtěl, na méně zřetelná tlačítka se dá zvyknout.

• Ergonomie, kvalita, vynikajici mys s mnozstvim moznosti nastaveni. Ale predevsim cena. Ta je bezkonkurencni!
    • Nekdy horsi stisk klaves, chybi moznost prizvednuti klavesnice.

Velmi povedeny set klavesnice a mysi od pomerne zname firmy A4Tech. Mys nabizi dost moznosti, jak si u ni nastavit tlacitka. Je velmi skvele ergonomicky zpracovana, ma dobrou citlivost, dosah a vubec se krasne drzi v ruce. Velkym plusem alespon pro me jsou bocni tlacitka, kterymi se clovek dokaze pri surfovani po netu rychle pohybovat mezi strankami. A nemene zajimavym tlacitkem je tlacitko dvojkliku. Dalsim velkym plusem je moznost mys uplne vypnout a tak pri jeji delsi necinnosti setrit baterie. Klavesnice je take velmi povedena. Trosku zlobi obcasne horsi zmacknuti klavesnice, ale doufam ze se to jejim pouzivam zlepsi. Jinak samotne klavesy jdou mackat prijemne lehce. Velikosti je klavesnice standartem a co na ni nejvic ocenuji (a proto jsem si ji v podstate take koupil) je to ze na numericke klavesnici je nula umistena pod velkou klavesou. V podstate komplet rozmisteni klaves je jako u standartni klavesnice. Coz je pro nekoho kdo s klavesnici hodne pracuje a je na standart zvykly super vec. Cili resume: za ty prachy SUPER koupe! Vsem ji vrele doporucuji!

• Dosah 10m, vidí to až za roh.
    • Neumí otevřít pivo.. (Zatím..!)

Pokud máte obří televizor přímo naproti posteli, pak je tohle nutnost. Bezdrátový set způsobuje přibývání na váze, křeče a bolesti zad. To vše v důsledku omezeného pohybu. Kde bylo dříve třeba pěti kroků, vystačíme si s klávesovou zkratkou.